Vianočno - Novoročný balíček

Na vianočné obdobie a Nový rok vrelo odporúčame tento balíček. Je vhodný aj ako darček pre rodinu, príbuzných, kamarátov, kolegov, partnerov - tých životných, ale aj tých v podnikaní. Prečo práve tieto sirupy? 

Nie žeby naše ostatné sirupy nechutili výborne, ale kvôli jedinečenej chuti a účinkom sme do tohto balíčka zaradili náš domáci sirup Čerešňa - mäta - čerešne a mäta priaznivo vplývajú na stavbu kostí, pôsobia protizápalovo, čistia obličky, posilňujú imunitný systém.

Arónia - je radená za potravinu s vlastnosťami "SUPERPLODINY", pomáha pri detoxikácii organizmu, prečisťuje pečeň a obličky. Pôsobí ako prírodné antidepresívum.

Čučoriedka - čučoriedky výborne chutia, omladzujú, dodávajú energiu.

Levanduľa - prispieva k zmierneniu podráždenosti, nervozity a stresu. Odstraňuje poruchy spánku a migrény. Upokojuje a uvoľňuje žalúdok a črevá, podporuje trávenie, tvorbu žlče a vylučovanie.

Rakytník - pôsobí proti vírusom a baktériám.

Šípka - priaznivo pôsobí pri posilnení imunity vďaka vitamínu C, upokojuje, zlepšuje náladu, skvalitňuje spánok a znižuje bolesť hlavy. Zlepšuje pamäť a sústredenie.

Použitie: : výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml. Sirupy je možné v kombinovať podľa chuti pri dodržaní odporúčanej celkovej dennej dávky.

Obsah balenia: 6 x 0,5 l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

27,00 € 29,40 €
Please select variants first