ŠTARTOVACÍ balíček

Reštart

Ideálny balíček pre reŠTART. Čisto prírodný balíček obsahuje tieto sirupy: sirup z bazy čiernej, echinacei, malina - mäty, levandule a skorocelu.

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Baza čierna - Baza čierna priaznivo pôsobí pri prechladnutí, chorobách dýchacích ciest, čistí zahlienené priedušky. Je prostriedkom na potenie a zníženie teploty. Pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť a odvodnenie organizmu. Podporuje imunitu.

Echinacea - Echinacea purpurová priaznivo pôsobí pri aktivizácii imunitného systému, má protivírusové a antibiotické účinky. Je prospešná pre dýchacie a močové cesty. Podporuje liečbu nádorových ochorení. Tlmí bolesť. Pôsobí ako afrodiziakum.

Malina - mätamaliny sú bohaté na kyselinu ellagickú, ktorá vykazuje schopnosť predchádzať rôznym druhom rakoviny. Vitamín A v malinách je prírodný prostriedok na problémy s očami a poruchy zraku. Maliny obsahujú mnoho biotínu, vitamínu, ktorý poskytuje organizmu síru, ktorá je veľmi dôležitá pre lesk a hustotu vlasov i pre jemnú pleť. Mäta pieporná pozitívne pôsobí na činnosť tráviacej sústavy, pri nevoľnosti, podporuje vylučovanie žlče pri trávení. Má protizápalové a osviežujúce účinky. Zmierňuje bolesti, podporuje imunitu. Povzbudzuje a zvyšuje telesnú kondíciu.

Levanduľa - Levanduľa úzkolistá prispieva k zmierneniu podráždenosti, nervozity a stresu. Odstraňuje poruchy spánku a migrény. Upokojuje a uvoľňuje žalúdok a črevá, podporuje trávenie, tvorbu žlče a vylučovanie. Znižuje krvný tlak!

Skorocel - Skorocel kopijovitý priaznivo pôsobí na činnosť dýchacích ciest. Je prospešný pri zápaloch žalúdka, čriev a močového mechúra, pri chorobách krvi a ženských ťažkostiach. Má antibiotický a protizápalový účinok. Posilňuje imunitu.

Použitie: : výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml.

Upozornenie: Skladujte v suchu a chlade.Usadenina nie je závadou. Pred použitím premiešajte. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 4 týždňov.

Objem: 5x0,5l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

28,00 € 30,40 €