Domáci sirup Malina - mäta

NOVINKA

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Maliny sú bohaté na kyselinu ellagickú, ktorá vykazuje schopnosť predchádzať rôznym druhom rakoviny. Vitamín A v malinách je prírodný prostriedok na problémy s očami a poruchy zraku. Maliny obsahujú mnoho biotínu, vitamínu, ktorý poskytuje organizmu síru, ktorá je veľmi dôležitá pre lesk a hustotu vlasov i pre jemnú pleť. Mäta pieporná pozitívne pôsobí na činnosť tráviacej sústavy, pri nevoľnosti, podporuje vylučovanie žlče pri trávení. Má protizápalové a osviežujúce účinky. Zmierňuje bolesti, podporuje imunitu. Povzbudzuje a zvyšuje telesnú kondíciu.

Zloženie: malinová šťava, extrakt z listov ostružiny malinovej, extrakt z mäty, cukor, kys. citrón. Bez pridaných konzervantov, umelých sladidiel, aróm, farbív a zahusťovadiel.


Použitie: výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), piva, na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12 alebo na užívanie po lyžičkách.. Po otvorení skladujte v chladničke.


Upozornenie: Skladujte v suchu a chlade. Usadenina nie je závadou. Pred použitím premiešajte. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 4 týždňov.

Objem: 0,5l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

6,20 €