Darčekový balíček

DARČEK

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Na veľkonočné, či vianočné obdobie alebo na Nový rok, či pri príležitosti iných sviatkov vrelo odporúčame tento balíček. Bude ozdobou Vášho sviatočného stola. Je vhodný aj ako darček pre rodinu, príbuzných, kamarátov, kolegov, partnerov - tých životných, ale aj tých v podnikaní. Prečo práve tieto sirupy? 

Nie žeby naše ostatné sirupy nechutili výborne, ale kvôli jedinečenej chuti a účinkom sme do tohto balíčka zaradili náš domáci sirup Čerešňa - mätačerešne a mäta priaznivo vplývajú na stavbu kostí, pôsobia protizápalovo, čistia obličky, posilňujú imunitný systém.

Arónia - je radená za potravinu s vlastnosťami "SUPERPLODINY", pomáha pri detoxikácii organizmu, prečisťuje pečeň a obličky. Pôsobí ako prírodné antidepresívum.

Čučoriedka - čučoriedky výborne chutia, omladzujú, dodávajú energiu.

Levanduľa - prispieva k zmierneniu podráždenosti, nervozity a stresu. Odstraňuje poruchy spánku a migrény. Upokojuje a uvoľňuje žalúdok a črevá, podporuje trávenie, tvorbu žlče a vylučovanie.

Rakytník - pôsobí proti vírusom a baktériám.

Šípka - priaznivo pôsobí pri posilnení imunity vďaka vitamínu C, upokojuje, zlepšuje náladu, skvalitňuje spánok a znižuje bolesť hlavy. Zlepšuje pamäť a sústredenie.

Použitie: výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml. Sirupy je možné v kombinovať podľa chuti pri dodržaní odporúčanej celkovej dennej dávky.

Obsah balenia: 6 x 0,5 l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

34,00 € 37,00 €