Balíček pre ženy

Cenovo výhodné balenie

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Sirupy pre tento tip balíčka sme starostlivo vybrali s ohľadom na ženský organizmus a očakávania každej ženy, ktorá chce dopriať svojmu organizmu to najlepšie z prírody. Okrem vynikajúcej chuti sa môžete spoľahnúť aj na tieto účinky:

Čučoriedka - upokojuje, omladzuje, dodáva energiu. Pôsobí pozitívne na pokožku, vlasy a nechty. Vhodná v klimaktériu.

Nechtík - je prospešný pre ženský organizmus. Chráni bunky pred poškodením, pozitívne ovplyvňuje krvný tlak a pôsobí na činnosť tráviacich orgánov.

Echinacea -  priaznivo pôsobí pri aktivizácii imunitného systému, má protivírusové a antibiotocké účinky. Je prospešná pre dýchacie a močové cesty. Tlmí bolesť. Pôsobí ako afrodiziakum.

Moruša - napomáha pri znižovaní krvného tlaku, hladiny cholesterolu a dosiahnutí telesnej a duševnej rovnováhy. 

Šalvia - pomáha zmierňovať nočné potenie v puberte a klimaktériu. Je prospešná pre imunitu a pamäť. Utlmuje tvorbu mlieka po odstavení dojčaťa.

Použitie: výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml. Sirupy je možné v kombinovať podľa chuti pri dodržaní odporúčanej celkovej dennej dávky.

Obsah balenia: 5 x 0,5 l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

28,40 € 30,40 €