Balíček pre rodinu

Cenovo výhodné balenie

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Komplexný balíček, kde si príde na chuť každý člen rodiny. Ochuťte si čaj, minerálku, koláče... pripravte si vynikajúce limonády, alko, či nealko drinky a nápoje plné klasických i nových chutí. Okrem vynikajúcej chuti Vám bylinky v našich domácich sirupoch prinášajú aj tieto účinky:

Čerešňa - mäta - priaznivo vplývajú na stavbu kostí, pôsobia protizápalovo, čistia obličky, posilňujú imunitný systém a vytvárajú protirakovinovú imunitu. Povzbudzujú a zvyšujú telesnú kondíciu. 

Rumanček - veľmi osožný a vhodný pre deti.  Dodáva pozitívnu náladu a uvoľňuje.

Čerešňa - má priaznivé účinky na stavbu kostí, pôsobí protizápalovo, čistí obličky, posilňuje imunitný systém, vytvára protirakovinovú imunitu. Má omladzujúce účinky a skrášľujú pleť.

Hrozno - Materina dúška - pôsobí preventívne pri zápaloch kĺbov a detoxikačne. Pomáha pri ťažkostiach so spánkom, pri strese a depresii. Mat. dúška pozitívne vplýva na dýchacie cesty pri prechladnutí a astme, zmierňuje kŕče.

Použitie: výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml. Sirupy je možné v kombinovať pri dodržaní odporúčanej celkovej dennej dávky.

Obsah balenia: 4 x 0,5 l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

22,20 € 24,20 €