V pohode ,,FIT" balíček

Cenovo výhodné balenie

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Sirupy z tohto balíčka Vás nakopnú a udržia fit počas náročných dní. Okrem vynikajúcej chuti sa môžete spoľahnúť aj na tieto účinky:

Hrozno - Materina dúška - hrozno pôsobí preventívne pri zápaloch kĺbov a detoxikačne. Spolu s materinou dúškou pomáha pri ťažkostiach so spánkom, pri strese a depresii, zmierňuje kŕče.

Arónia - je radená za potravinu s vlastnosťami ,,SUPERPLODINY". Pôsobí ako prírodné antidepresívum, podporuje pamäť a koncentráciu.

Čerešňa - má priaznivé účinky na stavbu kostí, pôsobí protizápalovo, čistí obličky, posilňuje imunitný systém. Má omladzujúce účinky a skrášľuje pleť. 

Mäta - má protizápalové a osviežujúce účinky. Zmierňuje bolesti a podporuje imunitu. Povzbudzuje a zvyšuje telesnú kondíciu.

Použitie: výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml. Sirupy je možné v kombinovať podľa chuti pri dodržaní odporúčanej celkovej dennej dávky.

Obsah balenia: 4 x 0,5 l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni. 

22,20 € 24,20 €