AntiVÍRUSOVÝ balíček

AntiVÍRUSOVÝ balíček

Poctivé - rodinné - ručná práca - Slovenské.

Nepoužívame žiadne chemické zahusťovadlá, arómy, príchute, farbivá a pod.

Starostlivo sme vybrali a vyskladali tento špeciálny antiVÍRUSOVÝ balíček, ako vskutku exkluzívnu chuťovku plnú antivírusových účinkov ako prevenciu a vyššiu obranyschopnosť pred vírusmi, vrátane koronavírusu. Tento balíček obsahuje tieto naše domáce sirupy:

Materina dúška - obsahuje viac ako 100 chemických látok. Pozitívne pôsobí pri prechladnutí, chrípke a astme. Pomáha pri ťažkostiach s nervozitou, pri strese a depresii.

Árónia - tzv. kráľovná antioxidantov, posilňuje imunitu, pôsobí ako prírodné antidepresívum. Cenená je kvôli bohatému obsahu vitamínov, ale aj bioflavonoidov, rutínu (pre pevné cievy), ďalej železa, jódu, fluóru, mangánu a ďalších mikroelementov, nevyhnutných pre pevné zdravie a vitalitu.

Echinacea - priaznivo pôsobí pri aktivizácii umunitného systému, má protivírusové a antibiotické účinky. Početné štúdie zistili, že táto rastlina môže pomôcť vášmu imunitnému systému v boji proti infekciám a vírusom, čo vám môže pomôcť rýchlejšie sa zotaviť z choroby.

Skorocel - má antibiotický a protizápalový účinok, posilňuje imunitu. Skorocel patrí medzi zázračné byliny. Je pomenovaný podľa svojej schopnosti zaceľovať rany - skoro ceľ. Obsahuje veľké množstvo látok, ktoré majú schopnosť zahubiť baktérie.

Šípka - je jedným z prírodných "multivitamínov", priaznivo pôsobí pri posilnení imunity vďaka vitamínu C, upokojuje, zlepšuje náladu a skvalitňuje spánok.

Použitie: výborný na dochucovanie čaju (cca 70°), na riedenie vodou (sódou) v pomere 1:12, na prípravu zákuskov a miešaných nápojov alebo na užívanie po lyžičkách. Odporúčaná max. denná dávka pre deti 10 -15 ml, dospelí 50 ml. Sirupy je možné kombinovať podľa chuti pri dodržaní odporúčanej celkovej dennej dávky. 

Antivírusové účinky možno očakávať pri pravidelnom dennom úžívaní (neprekračujúc odporúčanú dennú dávku) po dobe min. 7 dní. 

Obsah balenia: 5 x 0,5 l

Produkt je skladom. Dodanie: 1-2 pracovné dni.

28,50 € 30,50 €